Батарейка FANSO ER34615M 3.6В Li-SOCl2 високотокова D 13Ah з виведенням
  • Немає в наявності
  • Код: 1502
Татьяна
    Виктор
Татьяна
    Виктор
Батарея FANSO ER34615M 3.6В Li-SOCl2 високотокова з виведенням.
Неперезаряджуваний літій-тіонілхлоридний (LiSOCl2) елемент живлення ER34615M D 3,6 В спірального типу, високотоковий. Батарейка працює на основі технології Li-SOCl2, забезпечуючи стабільну напругу, тривалий термін експлуатації та безпеку експлуатації.
Особливості:
  • Низький саморозряд, що дає змогу зберігати елемент без великої втрати ємності.
Напруга: 3.6 V
Ємність:14000 mAh
Розміри: 34.2×61.5 mm
Типорозмір: D
Робоча температура: -55.+85 °C
Склад: Літій-тіоніл-хлорид
Без виводів
Вага: 137гр
Характеристики
Основні
Країна виробникКитай
ТипБатарейка
ТипорозмірD
Напруга3.6 В