Батарейка FANSO ER26500M Li-SOCl2 3.6В літієва з виведенням
  • Готово до відправки
  • Код: 1503
Татьяна
    Виктор
Татьяна
    Виктор
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
  • Напруга номінальна 3.6 В
  • Довжина 26.5 мм
  • Ширина 26.5 мм
  • Висота 50 мм
  • Тип виводів аксіальні дротяні
  • Струм розряду тривалий (макс) 1 А
  • Тип батареї батарея
  • Місткість номінальна 6 А·год
  • Температура робоча -55 °C
  • Температура робоча 85 °C
  • Струм розряду стандартний 10 мА
  • Типорозмір C
  • Струм розряду імпульсний (макс) 2 А