Акумулятор Vapcell IFR14500 3.2 V 650 мА·год розрядний струм 2 А LiFePO4 без захисту AA
  • Готово до відправки
  • Код: 0126
Татьяна
    Виктор
Татьяна
    Виктор
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Vapcell IFR14500 3,2 В 650 мА·год 2 А LiFePO4 незахищений.
Літій-залізофосфатні акумулятори, що мають маркування LiFePO4 — один з різновидів літій-іонних акумуляторів. Працюють у діапазоні напруги від 2 до 3,6 В. Працездатність упродовж 10-15 років, мають велику кількість циклів заряджання-розряджання. Літій-залізофосфатні акумулятори мають дуже низький саморозряд. Легко переносять низькі температури, також їх можна заряджати за мінусових температур до -20 градусів. Безпечні у використанні. Властивості електроліту такі, що навіть у разі критичних навантажень і механічних пошкоджень не утворюється кисень, тому вони не вибухають і не загоряються.
Особливості:
  •     Висока хімічна та термічна стабільність
  •     Широкий температурний діапазон застосування (від -20 до +60 °C)
  •     Висока кількість циклів заряджання-розряджання (до 3000 циклів)
  •     Можливість швидкого заряджання
  •     Довгий термін зберігання (до 15 років)
Специфікація:
Модель: IFR14500 650 мА·год 2A з витичним плюсом
Розмір: 14,0±0,2*50 мм
Типова ємність: 650 мА·год (розряджання 0,2 °C)
Мінімальна ємність: 600 мА·год (розряджання 0,2 °C)
Номінальна напруга: 3,20 В
Максимальний струм безперервного розряду: 2A
Напруга наприкінці заряджання: 3,65 В
Напруга наприкінці розряджання: 2,0 В
Вага: 20 г (приблизно)
Внутрішній опір: 80 мОм (приблизно)(змінний струм 1 кГц)
Стандартний заряд: 500 мА, вимкнення CCCV 50 мА
Струм швидкого заряджання: 1000 мА
Характеристики
Основні
ВиробникVapCell
Країна виробникКитай
ТипАкумулятор
ТипорозмірAA
Тип акумулятораLi-Ion
Ємність акумулятора2800 мА/год
Напруга1.2 В
СтанНове
Користувацькі характеристики
Діаметр16 мм
Висота34
Напруга акумулятора3.7 В