Акумулятор CALB L300N218 призматичний 218Ah NMC 3.7V B-grade
  • В наявності
  • Код: 0895
Татьяна
    Виктор
Татьяна
    Виктор
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
CALB 3,7 В, 218 А·год, літій-нікель-марганцево-кобальтовий оксидний акумулятор (NMC 811), потрійний призматичний елемент.
Висота — мм 127,00
Товщина — мм 38
Елемент
Параметри
Номінальна потужність
218 А·год за 1С
Мінімальна місткість
218 А·год за 1С
Робоча напруга
2,75-4,35 В (T≥0 °C)
2,2-4,35 В (-30 °C ≤ T < 0 ℃)
Внутрішній опір
Час заряджання
~4ч
Рекомендоване вікно SOC
SOC : 5% ~ 97%
Робоча температура
Температура заряджання: -20~55°C
Температура розряджання: -30~55°C
Маса
Матеріал корпусу
Алюмінієвий сплав
Цикл життя
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникNMC
Країна виробникКитай
Ємність акумулятору218000 А. г
Напруга3.7 В