Акумулятор Varta VH700AAA 2.4 V 730 мА·год на машинку для стриження волосся і бритви
  • Готово до відправки
  • Код: 0650
Татьяна
    Виктор
Татьяна
    Виктор
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна збірка на машинки для стриження волосся й бритви Philips, Panasonic, Braun  та інші.
Складка з двох елементів Varta VH700AAA, з ємністю 730 мА·год і низьким саморозряджанням.
Напруга збирання 2.4 В
Розмір одного елемента: діаметр 10 мм і довжина 44 мм
Ємність номінальна: 730 mAh
Ємність мінімальна: 700 mAh
Струм заряду: 70 mA
Ток заряда, max: 350-700mA
Струм розряду, max: 2.1A
Термін служби: >500 циклів
LSD тип:
Температура заряду: 0 ~ 45С
Виробник: Varta
Країна реєстрації бренда: Німеччина
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникVarta
Країна виробникКитай
СтанНовий
Вид запчастиниАкумулятор
Користувальницькі характеристики
Ємність акумулятора730 мА/год
Напруга2.4 В