Акумулятор LG INR18650M36 Li-Ion з виведеннями під паяння
  • Готово до відправки
  • Код: 0018
Татьяна
    Виктор
Татьяна
    Виктор
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Промисловий Li-Ion акумулятор типорозміру 18650 компанії LG (Корея) з ємністю 3600mAh.
Високострумовий струм віддачі  10 А. Виготовлений за технологією Lithium Nickel Manganese Cobalt Oxide core (LiNiMnCoO2) Різновид марганцевої хімії, яка краще підходить для довгого сильнотокового застосування й безпечніша.
Технічні характеристики
Виробник: LG (Корея)
Типорозмір: INR18650
Номінальна ємність: 3600 мА·год
Мінімальна ємність: 3500 мА·год
Напруга номінальна: 3,6В
Максимальна напруга: 4,2 В
Мінімальна напруга: 2,5В
 безперервний струм розряду 10 А
Плата захисту: немає
Розмір:
діаметр (+-0,2 мм): 18,3мм
довжина (+-0,2 мм): 65,1мм
Вага: 49 г.
Ціна 1 акумулятора
LG INR18650M36  (3,6В; 3600mAh; незахищений)
Увага: дані Li-Ion акумулятори не можна заряджати понад 4,2 В і розряджати нижче 2,5 В
На незахищені Li-ion акумулятори гарантійні умови та умови обміну/зволата не поширюються!
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникLG
Країна виробникПівденна Корея
СтанНовий
Користувальницькі характеристики
Ємність акумулятора3600 мА/год