Батарейка MAXELL CR2450HR 3V літієва з переробленими виведеннями
  • Готово до відправки
  • Код: 0462
Татьяна
    Виктор
Татьяна
    Виктор
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
УВАГА. Виводи були перероблені, ви побачите на батарейці сліди попереднього зварювання.
Високотемпературний марганцево-літієвий елемент.
Напруга 3V,
місткість 550 mAh,
діаметр 24,5 мм,
висота 5,0 мм.
Made in Japan.
Склад: літій-діоксид марганцю (Li/MnO2).
Використовується в датчиках тиску коліс і медичного обладнання.
Аналог Panasonic BR2450A
Характеристики
Основні
ВиробникMaxell
Країна виробникЯпонія
СтанНове
ТипорозмірCR2450
Напруга3 В